După 7 ani de existenţă, cu peste 31 000 de postări, cu peste 50 de milioane de vizualizări (50 025 543 la 29.09.2020), cu peste 55 000 de abonaţi la newsletter-ul zilnic, cu un record de 197.071 accesări într-o singură zi, devenind astfel portalul de ştiri creştine din România cu cea mai rapidă creştere şi cu cele mai multe vizualizări, părăsim platforma Blogger şi:

̶S̶u̶n̶t̶e̶m̶ ̶î̶n̶ ̶c̶o̶n̶s̶t̶r̶u̶c̶ţ̶i̶a̶ ̶u̶n̶u̶i̶ ̶s̶i̶t̶e̶ ̶p̶r̶o̶f̶e̶s̶i̶o̶n̶a̶l̶,̶ ̶a̶d̶a̶p̶t̶a̶t̶ ̶c̶e̶r̶i̶n̶ţ̶e̶l̶o̶r̶ ̶t̶e̶h̶n̶o̶l̶o̶g̶i̶e̶i̶ ̶m̶o̶d̶e̶r̶n̶e̶

̶A̶n̶g̶a̶j̶ă̶m̶ ̶̶̶r̶̶̶e̶̶̶d̶̶̶a̶̶̶c̶̶̶t̶̶̶o̶̶̶r̶̶̶i̶̶̶ ̶̶̶ ̶ş̶i̶ ̶c̶o̶r̶e̶s̶p̶o̶n̶d̶e̶n̶ţ̶i̶ ̶̶̶r̶̶̶e̶̶̶g̶̶̶i̶̶̶o̶̶̶n̶̶̶a̶̶̶l̶̶̶i̶̶̶ ̶̶̶ ̶ş̶i̶ ̶d̶i̶n̶ ̶d̶i̶a̶s̶p̶o̶r̶a̶ ̶r̶o̶m̶â̶n̶ă̶

Încheiem parteneriate cu noi publicaţii şi site-uri de media

joi, 7 aprilie 2016

† BCER-UBCE – Comunicat privind mitingul din 16 aprilie

Stimati colaboratori,

Am primit din partea lui Daniel Bodnariu un comunicat privind mitingul din 16 aprilie.

Impreuna cu ceilalti presedinti de Uniuni, indemnam credinciosii din Dolj, Arges, Dambovita, Prahova, Ialomita, Teleorman, Giurgiu, Galati, Constanta, sa participe la mitingul de la Bucuresti.

Acest mesaj al fratelui Daniel Bodnariu a fost trimis si catre fratii cu responsabilitati din celelalte Uniuni.

"Incurajati de sprijinul oferit de comunitatile de romani si straini din Romania, Europa, America de Nord si Australia, am decis sa organizam o demonstratie globala in data de 16 Aprilie 2016, protest ce va insuma peste 40 de orase global. 

Una  dintre aceste manifestari are loc in Bucuresti, 16 Aprilie 2016, ora 11:00. Demonstratia are loc in Piata Victoriei (aprox 1h) in fata palatului Victoria si va fi urmata de un mars catre Parlamentul Romaniei (aprox. 3 km pe Calea Buzesti).
Cei ce doriti sa veniti la Bucuresti din alte localitati si o veti face cu autocarul va rog sa-mi transmiteti intentia dvs pana luni 11 aprilie. La intrarea in Bucuresti veti fi preluati de echipaje ale jandarmeriei.

Cu aceasta ocazie, va invitam sa ni va alaturati in acest demers pasnic, prin care reafirmam principiile crestine ale familiei, prin care denuntam abuzurile Barnevernet impotriva familiei Bodnariu si a altor familii, cerand reintregirea tuturor familiilor, inclusiv a familiei Marius si Ruth Bodnariu cu cei 5 copii." - Daniel Bodnariu


Impreuna pentru Hristos,
Presedinte 
Virgil Achihai

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Rețineți: Numai membrii acestui blog pot posta comentarii.